Elektroniczne ogrzewacze wody firmy Stiebel Eltron – wysoki komfort i wydajności użytkowania

Przygotowanie ciepłej wody użytkowej przy zastosowaniu elektronicznych ogrzewaczy wody jest najbardziej ekonomicznym sposobem – dotyczy to zarówno budownictwa jedno-, wielorodzinnego, jak również kuchni, sanitariatów, biur, przedsiębiorstw, a także zakładów produkcyjnych. Bardzo wysoka sprawność elektronicznych ogrzewaczy oraz możliwość podłączenia kilku punktów poboru wody do jednego urządzenia pozwala nie tylko na oszczędność energii, ale i obniżenie kosztów inwestycyjnych. Oferowana przez firmę Stiebel Eltron gama produktów jest niezwykle szeroka. W zależności od potrzeb klient może zastosować ogrzewacze trójfazowe oraz jednofazowe sterowane elektronicznie. Wszystkie te urządzenia spełniają najwyższe normy jakościowe i funkcjonalne, a oryginalne wzornictwo, wysoka klasa ogrzewaczy oraz ich niezawodność to cechy, których oczekują inwestorzy.

 

DHE SLi electronic Comfort – oszczędna eksploatacja i wygoda użytkowania

 

Sterowany mikroprocesorem ogrzewacz przepływowy typoszeregu DHE firmy Stiebel Eltron działa całkowicie automatycznie, utrzymując nastawioną przez użytkownika temperaturę wypływającej wody z dokładnością do 0,5°C. Po osiągnięciu przepływu o wartości 3 l/min, ogrzewacz włącza się samoczynnie i osiąga żądaną temperaturę wskazując wartość na czytelnym wskaźniku ciekłokrystalicznym. W miarę zwiększania się przepływu wody rośnie automatycznie i bezstopniowo moc urządzenia, która zapewnienia stałą ciepłotę wody. Nawet po osiągnięciu maksymalnej mocy urządzenia, temperatura pozostaje stała. Mikroprocesor ogranicza wówczas przepływ wody tak, aby priorytet stałej temperatury został bezwzględnie zachowany. Zastosowanie systemu “odkrytej grzałki” umożliwia korzystanie z wody o dużej zawartości wapnia, natomiast elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza zabezpiecza urządzenie przed przepaleniem się. Ogrzewacz DHE SLi firmy Stiebel Eltron posiada funkcję wyboru 4 programów kąpielowych, polegających na automatycznej, cyklicznej zmianie temperatury wypływającej wody: program uodparniający na przeziębienie, program zimowy – odświeżający, program letni – odświeżający, a także program poprawiający krążenie krwi. DHE SLi jest przystosowany do zaopatrywania w wodę kilku punktów poboru. Liczne funkcje zabezpieczające, możliwość montażu nad i podumywalkowego, współpraca z armaturami dostępnymi na rynku oraz kolektorami słonecznymi – to kolejne argumenty potwierdzające atrakcyjność urządzenia. Szeroki zakres mocy 18, 18/21/24, 27 kW umożliwia dobór urządzenia do zróżnicowanych potrzeb inwestorów. Pracą ogrzewacza DHE SLi można kierować przy zastosowaniu zdalnego, przewodowego lub bezprzewodowego sterowania zewnętrznego.

 

DEL SLi electronic LCD – elektroniczne sterowanie w służbie ciepłej wody

 

Elektroniczny ogrzewacz wody DEL SLi firmy Stiebel Eltron to kolejny model z rodziny przepływowych, 3-fazowych urządzeń do przygotowani cwu. Jest on dostępny w mocach 18, 18/21/24, 27 kW. DEL electronic LCD firmy Stiebel Eltron zaopatruje kilka punktów poboru wody. Znajduje swoje zastosowanie zarówno w kuchni, jak również w łazience. Temperatura ciepłej wody jest nastawiana bezpośrednio w zakresie 30-60°C za pomocą estetycznego pokrętła umieszczonego na przedniej ściance ogrzewacza. Wybrana temperatura jest utrzymywana z dokładnością do 1°C w całym zakresie mocy. Panel obsługowy wyposażony został w ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD pokazujący aktualną temperaturę wypływającej wody. System “odkrytej grzałki” umożliwia korzystanie z wody o dużej zawartości wapnia. Zaletą tego modelu jest bezproblemowy montaż oraz możliwość odwrócenia obudowy o 180° tak, aby podłączyć ogrzewacz pod umywalką. Dopracowana konstrukcji oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantują bezkonkurencyjną trwałość urządzenia.

 

Zakup ogrzewacza premiowany upominkiem od Stiebel Eltron

 

Wymiana ogrzewacza starszej generacji na nowoczesne, w pełni elektroniczne urządzenie zdecydowanie podnosi wydajność przygotowania ciepłej wody oraz wymierne oszczędności. Firma Stiebel Eltron przygotowała również dla Klientów indywidualnych (konsumentów) specjalną ofertę promocyjną – każdy, kto zakupi ogrzewacz wody DHE SLi lub DEL SLi – będzie uprawniony do odbioru atrakcyjnego upominku. Klienci mogą wybrać dla siebie pilot zdalnego sterowania FFB1 SL wraz z osprzętem współpracujący z ogrzewaczem DHE SLi, pilot zdalnego sterowania FFB1 do modelu DHE SLi lub multimedialny tablet GoClever z klawiaturą. Aby skorzystać z promocji wystarczy przesłać skan zapłaconej faktury za wybrany model ogrzewacza na adres  zamowienia@stiebel-eltron.pl lub faksem na numer 22 609 20 29. Należy pamiętać by dołączyć dokładny adres do wysyłki upominku, numer telefonu kontaktowego i co najważniejsze informację o wyborze nagrody. Warto pamiętać, że promocja trwa od 10 lutego do 31 grudnia 2013 roku lub do wyczerpania zapasów ogrzewaczy będących w promocji.

ogrzewacz_wody_dhe_sl_stiebel_eltron

Nowoczesne, w pełni elektroniczne ogrzewacze wody firmy Stiebel Eltron spełniają najwyższe normy jakościowe i funkcjonalne. Urządzenia te pozwalają zaoszczędzić nawet do 30% wody i energii w porównaniu do hydraulicznego modelu. Co więcej, elektroniczne sterowanie gwarantuje dokładny przepływ, a wyświetlacz precyzyjnie pokazuje ustawioną przez użytkownika temperaturę wypływającej wody. Oryginalne wzornictwo i kompaktowa konstrukcja powodują, że urządzenia Stiebel Eltron harmonizują z każdym wnętrzem łazienkowym.

ogrzewacz_del_sl_stiebel_eltron

Ogrzewacz wody DHE 18/21/24/27 Sli electronic comfort firmy Stiebel Eltron – cena katalogowa netto 2 430 zł

Ogrzewacz wody DEL 18/21/24/27 Sli electronic LCD firmy Stiebel Eltron – cena katalogowa netto 2 030 zł

 

Dodaj komentarz