Produkty TECE na Międzynarodowych Targach ISH 2013 we Frankfurcie

W dniach 12-16 marca 2013 roku firma TECE uczestniczyła w największych międzynarodowych targach branżowych – ISH 2013 we Frankfurcie nad Menem. Podczas tego pięciodniowego wydarzenia firma zaprezentowała innowacyjne produkty, które w ostatnim czasie przyczyniły się do sukcesu marki oraz pokazała nowości, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród gości targowych z większości europejskich krajów.

goscie_na_stoisku_TECE

ISH to wydarzenie, którego światowi specjaliści z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, grzewczej, a także instalacji wodnych i sanitarnych nie mogą pominąć. Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas tegorocznej edycji, na przestrzeni pięciu dni, najbardziej znani europejscy producenci zachęcali do zapoznania się z innowacyjnymi instalacjami przyszłości oraz designerskimi elementami wyposażenia łazienek. W gronie nowatorskich wystawców znalazła się również firma TECE, która zaprezentowała gościom targowym swój bogaty asortyment.

TECE_targi_prezentacje

TECE w centrum uwagi zwiedzających

Imponujące rozmiarem oraz aranżacją stoisko firmy TECE cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród zwiedzających. Na przestrzeni 380 m2 zaaranżowano różne strefy tematyczne, przybliżające specyfikę poszczególnych produktów TECE. Goście targowi, poza aktualną ofertą firmy, mogli obejrzeć m.in. dostępny od niedawna na rynku model terminalu WC TECElux wyposażony takie funkcje jak: dwa programy spłukiwania wody, swobodna regulacja wysokości urządzenia, system oczyszczania powietrza „ceramic-Air“ i elektroniczna spłuczka „sen-Touch“ z czujnikiem ruchu. Swoją oficjalną premierę miał również, pierwszy tak zaawansowany technologicznie, certyfikowany system uszczelnień dla odwodnień liniowych i punktowych TECE Seal System dopasowany do rozwiązań sanitarnych zróżnicowanej oferty wiodących na rynku producentów.  Wśród nowości zaprezentowano również innowacyjny system plastikowych odwodnień punktowych TECEdrainpoint S oraz cieszące się dużym uznaniem inwestorów oraz architektów designerskie odwodnienia liniowe TECEdrainline. Z równie dużym zainteresowaniem spotkał się także system ogrzewania podłogowego TECEfloor. Poza atrakcyjną ekspozycją do dyspozycji zwiedzających pozostawało aż 100 profesjonalnych doradców reprezentujących odziały firmy TECE z całego świata w tym m.in. z Polski, Niemiec, Chin, Rosji, Belgii, Szwajcarii, Hiszpanii, Litwy, Francji, Ukrainy, Indii oraz Meksyku. Tłumnie przybyli goście, zaintrygowani stylistyką oraz funkcjonalnością asortymentu firmy TECE, zarówno podczas oficjalnych prezentacji, jak i indywidualnych konsultacji, chętnie zadawali pytania dotyczące oferty i przysłuchiwali się fachowym poradom oraz udzielanym wskazówkom na temat możliwości zastosowania nowoczesnych instalacji sanitarnych marki TECE.

 

„Udział w targach o tak dużej renomie to dla nas doskonała szansa, aby poszerzać kontakty na rynku europejskim. Jest nam miło, że podczas tego wydarzenia mieliśmy szansę porozmawiać z naszymi obecnymi i potencjalnymi parterami handlowymi. Jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych klientów. Tworząc każdy produkt z naszej oferty skupiamy się więc na poszukiwaniu nowych rozwiązań zarówno, wzorniczych, jak i technologicznych. Zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stanowisko w tym roku jest najlepszym dowodem na to, że konsekwentnie udaje nam się realizować te zamierzenia i przełamywać dotychczasowe ograniczenia w aranżacji pięknych i funkcjonalnych przestrzeni łazienkowych” – mówi Marek Furdykoń Prezes Zarządu firmy TECE. 

 

Firma TECE podczas tegorocznej edycji targów ISH 2013 miała szansę zaprezentować potencjał produkcyjny i handlowy przedsiębiorstwa, jak i pozyskać nowych parterów handlowych ceniących innowacyjne rozwiązania technologiczne. Zgodnie z polityką firmy spółka stawia na rozwój i jakość swoich wyrobów, dzięki czemu już teraz w Europie cieszy się opinią lidera w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.

 

Dodaj komentarz