Potrójna nagroda dla Zehnder Fina!

IF Product Design Award 2013 to trzecie z rzędu wyróżnienie dla grzejnika dekoracyjnego Zehnder Fina. Po raz kolejny doceniono jego wyrafinowany, minimalistyczny design i zaawansowanie technologiczne.

fina_180_50_RAL9016_bad_people_01_Ventilk_u_Ruecklaufv_gespiegelt_CMYK_office

O nagrodę walczyło 3000 produktów! Z uznaniem jury spotkało się nieprzeciętne i ponadczasowe wzornictwo Zehnder Fina, jakość projektu, wykończenie, a także dobór materiałów i innowacyjność. Nie bez znaczenia okazały się również takie parametry jak: technologia sprawiająca, że Zehnder Fina jest przyjazny dla środowiska oraz niezwykła trwałość tego grzejnika.

 

Zehnder Fina został nagrodzony w 2012 roku Red Dot Product Design oraz Plus X Award, w roku 2011, w kategorii „najlepszy produkt „. Uzyskanie IF Product Design Award 2013 – trzeciej nagrody z rzędu – potwierdza jego znakomitą jakość i wspaniałe walory pod względem designu. Wyróżnienie to jest bowiem od sześćdziesięciu lat synonimem wyjątkowości  i najwyższej klasy wykonania.

 

Zehnder Fina to grzejnik, charakteryzujący się ponadczasową elegancją i minimalistyczną estetyką, połączoną z trwałością i funkcjonalnością. Powściągliwość projektu sprawia, że znajduje on zastosowanie w różnych konfiguracjach, zarówno w łazience, jak i w salonie. To innowacyjny model z warstwą aktywnego grafitu            i całkowicie płaskim frontem, o grubości zaledwie 20 mm. Najważniejszą cechą, wyróżniającą go na tle konkurencji, jest wyjątkowo szybki czas „reakcji”, jak również wysoki odsetek energii oddawanej przez promieniowanie i rekordowo niska pojemność wodna. Dodatkowo zyskujemy możliwość podłączenia go w jeden obieg z ogrzewaniem podłogowym. Zehnder Fina posiada także złącza w systemie EasyTube, dzięki czemu mamy możliwość dowolnego ich ustawienia. Osłony boczne są wyjątkowo estetyczne i jednocześnie maskują całkowicie tył grzejnika, co przekłada się na doskonały efekt wizualny. Dodatkowo doskonale dopasowują się do odległości od ściany. W zestawie znajduje się również pojedynczy uchwyt chromowany, do montażu na dowolnej wysokości..Model dostępny jest w różnych konfiguracjach wielkościowych i kolorystycznych. Z pełną odpowiedzialnością można polecić grzejnik zarówno do nowych budynków, jak i do obiektów starszego typu, gdzie przeprowadza się renowacje.

 

Zehnder Fina jest bez wątpienia synonimem piękna, klasy, a także najwyższej dbałości o jakość, wzbogaci każde wnętrze i zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta.

Dodaj komentarz